Cesarstwo Whetstone

Witaj na oficjalnej stronie frakcji CW

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-07-27 15:00:07

Ksenuh
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-27
Liczba postów: 1
UnknownOpera 12.16

Kilka propozycji

SWAT 4

Fajna gra chyba na 4 osoby. Ich zadaniem jest odbicie zakładników oraz po drodze eliminacja celów albo obezwładnienie ich i zakucie w zippy. Mało waży, ma przyjemną grafikę jak na datę wydania no i jest bardzo grywalna.

L4D2

Chyba każdy o tym tytule słyszał. Proste zadanie - uciekać przed zombie do schronień po drodze eliminując ich w setkach. Gra na 4 osoby. Polecam kupić, nie wiem czy na piracie da się grać przez hamachi.

Dead Island

Polska gra o tematyce podobnej do poprzedniej. W niej również można grać w czwórkę. Tutaj wypełniamy questy, lecz możemy je pomijać i popierdalać po Umarłej Wyspie siekając zombie i szukając przydatnych rzeczy

The Forest

Równie popularny tytuł jak poprzednie. Nasz samolot rozbija się na wyspie zamieszkałej przez kanibali. Nasze zadanie - przetrwać. Nie wiem czy można to tak nazwać, ale według mnie jest to Minecraft z lepszą grafiką i możliwościami. Chyba można grać przez hamachi.

Minecraft

Tak. Minecraft. Gra ze zjebaną społecznością i dużym potencjałem. Przez wielu graczy odrzucona z powodu 8 letnich gówniaków. Mimo wszystko świetna gra dla kilku graczy. Kto nie grał w Minecrafta albo nawet o nim nie marzył, niech pierwszy rzuci kamieniem!

Simcity

Niezła gra o dziwo z multi. Naszym zadaniem jest zbudować megalopolis poczynając od małej mieściny. W multi kilku graczy może budować własne miasta i podglądać poczynania innych. Wbrew pozorom świetnie można się przy niej bawić, zwłaszcza w kilka osób.

Piszcie swoje propozycje (w nowych tematach) i dajcie znać co sądzicie o moich.


In ISS we trust.

Offline

#2 2015-07-27 15:18:08

RoachPL
Cesarz
Dołączył: 2015-07-20
Liczba postów: 7
Windows 8.1Firefox 39.0

Odp: Kilka propozycji

Tzar, dobra strategia. A co do propozycji, to SimCity jest najlepszą propozycją.


latest?cb=20071113171308 latest?cb=20090731124303 latest?cb=20081110104437

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
znajdzgracza - pixelgun - getcraft - dhsor - dinomc